Telefon   +421 903 800 511

Mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Elektroinštalácie Veľké Leváre │ MS EMONT

Vyhotovenie elektroinštalácie je možné rozdeliť do dvoch základných skupín.

Prvou skupinou sú inštalácie, ktoré sú inštalované pod omietku v priestoroch, v ktorých sa dbá na dizajn a vzhľad. Inštalácia je zapojená pomocou káblov, ktoré sú osadené pod omietkou vo vopred pripravených drážkach. Po dokončení zapojenia sa drážky s kabelážou prekryjú omietkou a zahladia. Takto zrealizovaná inštalácia je ideálnym riešením pre novostavby rodinných domov či bytov, kancelárskych priestorov, alebo zasadacích miestností, ktorých účelom je reprezentovať. Podobne je možné vyhotoviť elektroinštaláciu aj v existujúcich priestoroch, ktoré je potrebné zrekonštruovať. V takom prípade pripravujeme drážky na elektroinštaláciu pomocou špeciálnej frézy, ktorá je vybavená odťahom odpadového materiálu, a teda je šetrná k nábytku, ktorý nebolo možné z rekonštruovaného bytu odniesť.

Druhou skupinou sú inštalácie pri ktorých sa kabeláž osádza do kovových prípadne PVC žľabov. Toto je priam ideálne riešenie pre rôzne druhy výrobných hál, priestory s vyšším chemickým namáhaním, prípadne priestorov v ktorých nie je kladený dôraz na dizajn. Obrovskou výhodou tohto prevedenia je jeho flexibilita a v prípade použitia kovových žľabov aj mechanická odolnosť. K existujúcej kabeláži je pomerne dobrý prístup a teda je ľahší aj prípadný servis.

 

gal-22
gal-19
gal-20
gal-17
gal-15
gal-16
gal-14
gal-13
gal-9
gal-10
gal-7
gal-6
gal-3
gal-4
gal-1
gal-2