Telefon   +421 903 800 511

Mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Elektroinštalácie

Vyhotovenie elektroinštalácie je možné rozdeliť do dvoch základných skupín.

Prvou skupinou sú inštalácie, ktoré sú inštalované pod omietku v priestoroch, v ktorých sa dbá na dizajn a vzhľad. Inštalácia je zapojená pomocou káblov, ktoré sú osadené pod omietkou vo vopred pripravených drážkach. Po dokončení zapojenia sa drážky s kabelážou prekryjú omietkou a zahladia. Takto zrealizovaná inštalácia je ideálnym riešením pre novostavby rodinných domov či bytov, kancelárskych priestorov, alebo zasadacích miestností, ktorých účelom je reprezentovať. Podobne je možné vyhotoviť elektroinštaláciu aj v existujúcich priestoroch, ktoré je potrebné zrekonštruovať. V takom prípade pripravujeme drážky na elektroinštaláciu pomocou špeciálnej frézy, ktorá je vybavená odťahom odpadového materiálu, a teda je šetrná k nábytku, ktorý nebolo možné z rekonštruovaného bytu odniesť.

Druhou skupinou sú inštalácie pri ktorých sa kabeláž osádza do kovových prípadne PVC žľabov. Toto je priam ideálne riešenie pre rôzne druhy výrobných hál, priestory s vyšším chemickým namáhaním, prípadne priestorov v ktorých nie je kladený dôraz na dizajn. Obrovskou výhodou tohto prevedenia je jeho flexibilita a v prípade použitia kovových žľabov aj mechanická odolnosť. K existujúcej kabeláži je pomerne dobrý prístup a teda je ľahší aj prípadný servis.

 

gal-22
gal-19
gal-20
gal-17
gal-15
gal-16
gal-14
gal-13
gal-9
gal-10
gal-7
gal-6
gal-3
gal-4
gal-1
gal-2